Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat olarak kuruluş felsefemiz olan kaliteli taşımacılık uygun fiyata ilkesinden asla şaşmadan taviz vermeden hizmet veren ilk bölgesel nakliye firması olarak biz siz müşterilerimize ve değerlerine değer katıyoruz.. firmamızın kalitesini koruma adına sürekli kendisni yenilemesi diğer hizmet veren firmalarında gözünden kaçmamış, firmamızın çalışma ve hizmet prensibini kendilerine örnek almışlardır.

Bugün gelişen nakliye teknolojileri ile artık ev taşımak daha hızlı ve sorunsuz hale gelmiştir. Eski yöntemler rafa kaldırılmış, her eşya için özel ambalaj malzemeleri üretilir olmuş, buda o eşyanın sağlam erine ulaşması adına çok faydalı olmuştur. Sadece ambalaj malzemesinin iyi olması o eşyanın sağlam taşınacağı anlamına gelmesin..ambalajlamayı yapacak personelinde tecrübeli olması şarttır.

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Fimamız evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama, kurumsal taşıma, şehiriçi şehirler arası nakliyat hizmetlerinde markasıyla aranan müşterinin bütün hizmetlerini tek bir firma ile karşılayabildiği nakliye firmasıdır. Ataşehir Evden Eve Nakliyat taşıma ve nakliyat hizmetine başlamadan öce müşterisine mutlaka ücretsiz eskpertiz hizmet vermektedir. Müşteriden iletişim kanalı ile alınacak bilgilerin eksikliği, yada yanlış aktarılması sonrasında birçok sorun yaşanmasına sebebiyet verecek, hem hizmet veren firmayı, hem de hizmet alan müşteriyi karşı karşıya getireceğinden bunun yaşanmaması adına ücretsiz ekspertiz hizmet şarttır.

Ücretsiz ekspertiz için antlaşma sağlanması halinde sizin için en uygun gün ve saat belirlenir. O gün ve saatte ekspertiz personelimiz eşyanın bulunduğu mekana gelip denetleme yapar. Ekspertiz personelimizin ilk tespiti eşyanın büyüklüğü ve türü olup personel çalışacak personeli belirlemesi ilk tespit unsuru olacaktır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ücretsiz Ekspertizin sizinde görüşleriniz alınarak hazırladığı rapor tüm ayrıntılar hesaplanarak hazırlanmıştır..Antlaşma sağlanması halinde gerekli antlaşmalar yapılmakta buna bağlı kalarak hizmet gerçekleşmektedir. Sizde en doğru hizmet en emin ellerden almak istiyorsanız, Ataşehir evden eve nakliyat iletişim telefonlarımızdan, adreslerimizden yada email yolu ile yada iletişime geçerek bizden taşımacılık hizmeti alabilirisiniz.