Eşya Depolama

Eşya depolmaa ev yada işletmeye ait, eşyaların ürün ve malların saklama işlemi yapılarak uygun koşullarda belirli süre zarfında muhafaza edilerek saklanması işlemidir. Eşyalarınız buralarda muhafaza edilirken enince ayrıntıya kadar her şeye dikkat edilerek bu işlemlerin yapılması sonradan sorun oluşmaması açısından çok önemlidir. Eşyalarınız önce sıkı bir denetimden geçerek kontrolleri dikkatlice yapılır. Hasarlar tespit edilerek bizlere bilgilendirme yapılır. Sayım işleminde yine dikkatlice sayılarak eşyaalrın dağıtımında sorun teşkil etmemesi açısından önemlidir. Bu işlemlerden sonra eşyalar kabul edilerek sizin için ayrılmış olan özel bölmelere yerleştirme işlemleri başlatılır. Yerleştirme işlemleri esnasında önce yerleştirilecek olan alanda sorunlar varsa iyileştirme yoluna gidilir. Sonrasında mallar durum ve cinslerine göre ayrılarak kendilerine özgü paketleme işlemleriyle yerlerine itinalı olacak şekilde dizilir.

eşya depolama taşıma

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama sırasında eşyalarınız istediğimiz zaman bize dağıtımı yapılarak teslim edilir. Anahtarı bize verildiği için biz de istediğimiz zaman malımızın kontrolünü yapabiliriz. Eğer istersek oraya kadar gelmeye gerek kalmadan gelişen teknoloji sayesinde bilgisayar ortamından da eşyalarınızın takibini yaparak ne durumda olduklarını rahatça öğrenebiliriz. Tüm bu işlemleri itinalı bir gözlemle takip edebiliriz.

Eşya Depolama Firmaları

Gerek eşya depolama esnasında gerekse sonradan oluşabilecek zararlara karşı sigorta yaptırarak eşyalarınızı burada güvence altına alabiliriz. Böylece eşyalarınız konusunda kaygılanmayı bırakarak huzurlu şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Güvenli şekilde buralarda saklanan eşyalarınızı istediğiniz zaman teslim alabilir ve kullanabilirsiniz.