Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Kurulduğu günden bu ana kadar, nakliye dalında gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, aynı titizliği gösteren işletmemiz, Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmet sunumlarında da aynı işlemlerini büyük bir imtiyaz ile sürdürmeye devam etmektedir. Taşıma hizmetini kendi işiymiş gibi benimseyen, taşıdığı her malzemeyi kendi malzemesiymiş gibi kabul eden firmamız, Sultanbeyli taşıma hizmet sunumlarında ön planda bulunmasını bu anlayışa borçlu olduğunun bilincindedir.

sultanbeyli evden eve nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat, hizmet sunumlarında asıl önceliğimiz, ürün guruplarının alındığı şekli ile yeni yerlerine konulmasından geçmektedir. Bu doğrultuda öncelik ile işletme yetkilimiz malzemeleri yerinde görerek belirleme işlemi yerine getirmektedir. Belirleme işleminde mobilya cinsleri tek tek belirlenmekte ve belirlenen bu mobilya cinslerine ait ambalajlama malzemeleri uygun niteliklerde olmak şartı ile belirlenmektedir. Her bir mobilya nevi için amacına uygun ambalaj malzemeleri seçilerek ürün guruplarının hasar görmesi ortadan kalkmaktadır. Ayrıca, mobilyalarınızın hacmi doğrultusunda uygun özellikli araç nevi de belirlenmektedir. Yerine getirilen bu belirleme aşamalarının sonucunda, tarafınıza taşıma süreci, taşıma bedeli ve nakliyeye dönük sigorta işlemleri hakkında da bilgi verilmektedir. Yine tarafınızdan açıklanan tüm hususların kabul edilmesi halinde, belirteceğiniz bir tarihte, açıklanan ilkeler doğrultusunda taşıma işleminiz yerine getirilmektedir

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Anlaşılan gün ve saatte nakliye hizmetinin yapılacağı adreste olan firma personelimiz ve aracımız, size ambalajlamadan gerekirse taşındığı yerde yerleştirilmesine kadar her hususta yardım etmekle beraber, nakliyede gerekli tüm aşamaları en güzel şekilde sunma adına büyük çaba göstermektedirler.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat farkı ifade edilince, yerine getirdiğimiz imtiyazlı hizmet alanının yanında, güvenilir ve titiz çalışmalarımızın sağladığı geçmiş deneyimlerimizin, referanslarınız olarak geri döndüğü bir gerçektir. Siz de bu kriterler dahilinde başarılı özgeçmişimiz arasında yer almak isterseniz, şirketimizin kapısı siz ayrıcalıklı müşterilerimize her daim açıktır.