Kurumsal Taşıma

Nakliye denilince akla gelen önemli konulardan biri olan kurumsal taşıma konusunda sizlere üstün bir hizmet sunmaktayız. Banka, devlet dairesi, firma, işletme, fabrika gibi tüm kurum ve kuruluşlarınızda bizden yardım alabilirsiniz. Teknik donanım ve bilgi sahibi çalışanlarımız sayesinde kurumsal taşımacılık konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ile hareket etmekteyiz. Bu sayede özel, kamu kurum ve kuruluşlarında taşımacılık faaliyetlerinizi tek bir elden yürütmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma

Genel olarak kurumlarda taşınma esnasında en önemli ve dikkat edilmesi gerekilen unsurlardan biri kuşkusuz ki arşiv taşımacılığıdır. Her kurum ve kuruluşun mutlak suretle arşivi bulunmaktadır ve sıralamasının karışması oldukça içinden çıkılmaz bir hal alabilecektir. İstanbul kurumsal taşıma konusunda arşiv taşımacılığınızda öncelikle sıralama yapılarak numaralandırma sistemi ile hareket etmekteyiz. Hal böyle olunca gidilen yeni yerdeki arşive yerleştirirken de bu numaralar takip edilmektedir. Bu sayede arşivlerde herhangi bir karışıklığa mahal verilmemektedir.

Kurumsal Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Kurumlarda bulunan ağların, serverlerin, işletim sistemlerinin ve bilgisayar odaklı merkezlerin itina ile taşınması gerekmektedir. Aksi halde işler aksayacak ve yeni taşınılan yerde de uzun bir süre işlere geri dönüş sağlanamayacaktır. Bunun önlenebilmesi için kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde hız ve seriliği ön planda tutmaktayız. Bu sayede işleriniz ve kurum faaliyetleriniz aksamadan yeni yerinize yerleşim yapılması hızla sağlanabilmektedir.