Şehirler Arası Taşımacılık

Ev taşıma süreçlerini artık kendinize dert etmeyi bir kenara bırakmanın zamanı geldi. İstanbul Expres nakliyat şirketimiz tüm şehirler arası taşımacılık süreçlerinde sizinle birlikte hareket etmeyi kendisine bir ilke olarak benimsedi ve uzun yıllardır bu süreçte yüzlerce müşterisinin yanında oldu

İstanbul şehirler arası nakliyat olarak bir evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterli olacaktır. Bizi aramanız durumunda sizlere yöneltilecek sorularımızda kesinlikle müşterilerimizi yormadan, bıkmadan dinleyecek şekilde güzel bir dille taşınacak olan eşyanın cinsini, nereden nereye taşınacağı, kaç odalı olduğu, eşyaların paketlenme süreçleri ve kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı sizlere yöneltilecek sorulardan bazılarıdır. Bu soruların cevaplarına göre ise fiyatın belirlenmesi başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak taşınacak olan eşyanız hakkında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Bu süreçlerde en doğru kararı verecek olan yetiştirilmiş uzman personelimiz taşıma öncesi eşyaların durumuna bakar ve size net bir şekilde cevap verir. Sürecin işlemesi için size bir tarih verir ve siz de bu tarihi onaylamanız durumunda belirtilen zaman diliminde taşıma süreci başlatılır.

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleriniz İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz…

İstanbul Expres Nakliye olarak tüm müşterilerimize “Sigortalı” olarak uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.

Eğer sizde başka bir eve taşınma süreci içerisindeyseniz uygun fiyat politikamız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sigortalı ve sözleşmeli olarak eşyalarınızı diğer evinize sorunsuz ve garantili bir şekilde taşımanın en kolay & uygun yolu!