Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Eşya taşıması oldukça zahmetli bir süreç olduğu için yıllardan beri insanlar kendi eşyalarını kendileri taşırken birçok zaman bu eşyaların zarar görmesini istemeden de olsa sağlamaktadırlar. Bunu fark eden firmamız profesyonel bir taşıma hizmeti adı altında uzun yıllardır müşterilerinin yanında olmayı benimsemiş ve her daim bu şekilde ilerleme yolunda emin adımlar atmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Güven İster

Eşyalarınızı yeni dizmiş olabilirsiniz. Belki de daha önce hiç taşınmaya maruz kalmamış eşyalarınız ilk defa taşınacağı için kırılma, deforme gibi süreçlerden zarar görebilir. Bu nedenle özellikle şehirler arası nakliyat yapılacaksa eğer eşyalarınızın güvenilir bir şekilde bir noktadan diğer noktaya taşınmasında bizlere güvenebilirsiniz.

Son sistem ekipmanlar kullanarak eşyalarınızın cinsi, modeli, türü ne olursa olsun paketlenerek kapalı kasa araca istif şeklinde dizilir.

Yol esnasında sarsılma, kayma, düşme, üst üste gelme gibi durumlar asla söz konusu olmaz. Tüm bu durumlar için kendi imkânlarımızla aldığımız önlemlere ilaveten sigorta şirketleri ile anlaşarak ihtimal dahi vermediğimiz istenilmeyen durumlarda zararınızı karşılayabilecek kapasitede iş sürecinde bulunmaktayız.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.