Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Eşya taşıma denildiği zaman akla direkt olarak nakliyat firmaları geliyor olsa da artık evden eve nakliyat şirketlerinin de gelmesini müşterilerimizden talep etmekteyiz. Çünkü parça eşya taşıma süreçlerini hem şehir içi, hem de şehirlerarası olarak yapmaktayız. Parça eşyanın durumu ne olursa olsun uygun şekilde ambalajlama işlemi yapılarak belirttiğiniz noktadan alınarak istenilen noktaya taşınması tarafımızca yapılır. Gerekli sigorta işlemleri dâhilinde anlaşıldığı gibi sözleşme yapılır ve eşyanın taşınma süreci başlatılır.

Eşyalarınız Bizimle Daha Güvenli

Eşyanızın cinsi, türü, modeli ne olursa olsun aynı hassasiyetle taşımasını yapıyoruz. Kapalı kasa araçlarımızla eşyanızın nakil sürecinde sarsılmaması için gerekli düzeni kasa içerisinde sağlıyoruz. Eğer sizin de parça eşyanız varsa ve şehir içi ya da şehir dışı akil süreci varsa bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.