Ofis Taşıma

Müşterilerimizin Ofis Taşıma ihtiyaçlarında, almak istedikleri hizmet beklentisini kalite, güven prensibi ve uygun fiyat politikası ile gerçekleştirmek temel önceliğimizdir.

İstanbul Expres Nakliyat, sektörde benzer standartlarda hizmet veren nakliyat firmalarına nazaran uygun fiyat politikasıyla ilgi odağı haline gelmiştir.

İstanbul Expres Nakliyat; Verdiği hizmette müşteri taleplerini karşılayabilecek esnekliğe ve alt yapıya sahiptir. Bizler taşımalarda zamanlamaya, malzemelerin hassasiyetine göre paketlemeye, kullandığımız malzemede kaliteye, de-montaj ve montaj konusunda profesyonelliğe önem gösteriyoruz. Bizler çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Eşyalarınız Bizimle Daha Güvenli

Eşyanızın cinsi, türü, modeli ne olursa olsun aynı hassasiyetle taşımasını yapıyoruz. Kapalı kasa araçlarımızla eşyanızın nakil sürecinde sarsılmaması için gerekli düzeni kasa içerisinde sağlıyoruz. Eğer sizin de parça eşyanız varsa ve şehir içi ya da şehir dışı akil süreci varsa bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.