Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma insanlar tarafından en zorlu süreçler olarak bilinmektedir. Özellikle kiracılar için sürekli ev değişimi hali beraberinde hem maddi hem de manevi olarak zarar niteliğindedir.

Tüm bunları göze alan kişi evini taşıyacağı zaman mevcut eşyalarının nasıl taşınacağını kendisine bir dert olarak görmeye başlamaktadır. Tam bu sırada alanında uzman ve kendini kanıtlamış olan evden eve nakliyat firmaları kişilerin bu zorlu süreçlerinde yanlarında olarak evin tüm eşyalarını önce paketliyor daha sonrasında da gerek asansörle gerekse merdivenlerden taşıyarak ev sahibinin yükünü büyük bir oranda hafifletiyor. Üstelik profesyonel bir taşıma hizmeti sundukları için kırılma, deforme, zedelenme gibi durumlarla baş başa kalmıyorlar.

Evden eve nakliyat firmaları seçimlerinizde eşyalarınızı kırılma, deforme, zedelenme, kaybolma gibi durumlara karşı “Sigortalı eşya taşıma hizmeti” veren nakliyat firmalarını tercih etmelisiniz. Bu tür firmalar eşyaya zarar gelmesi gibi durumlarda sigorta şirketleri ile olan anlaşmaları gereğince müşterilerin zararını da karşılamaktadır. Tabi bunun için nakliyat firmaları ile yapılacak olan eşya nakil sözleşmesinin unutulmaması gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleriniz İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz…

İstanbul Expres Nakliye olarak tüm müşterilerimize “Sigortalı” olarak uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.

Eğer sizde başka bir eve taşınma süreci içerisindeyseniz uygun fiyat politikamız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sigortalı ve sözleşmeli olarak eşyalarınızı diğer evinize sorunsuz ve garantili bir şekilde taşımanın en kolay & uygun yolu!