Depolama & Paketleme

Evinizdeki veya İş yerinizdeki eşyaları taşımadan önce kırılmalara ve çizilmelere karşı özel olarak büyük bir titizlikle ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktayız.Eğer eşyalarınız doğru şekilde paketleme ve ambalajlama yapılmazsa eşyalarınız çizilebilir, zarar görebilir. Eşyalarınızın ve mobilyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için bizi tercih edebilir, tecrübeli ekibimize güvenebilirsiniz

Depolama

Evden eve nakliyat firması olmanın yanı sıra müşterilerimize uygun fiyatla depolama hizmeti de sunmaktayız. Görev nedeniyle başka bir şehre gitmek zorunda kalan kişiler, nedenini bilmediğimiz farklı bir süreç içerisinde bir dönem başka bir şehirde yaşamak zorunda kalan kişiler için eşya taşınma sürecini askıya alanlar için depolama hizmeti vermekteyiz.

Depolama Hizmetimizde Eşyalarınız Zarar Görmez

  • Eşyalarınız kesinlikle rutubete ve neme maruz kalmaz.
  • Eşyalarınız depolarımızda uygun malzemeler ile birlikte raflarda bekletilir.
  • Depolarda nem ve rutubet kontrolü için nemölçer cihazları bulunmaktadır.
  • Eşyalarınız böcek gibi haşerelere karşı koruma altındadır.
  • Eşyalarınız sigortalı bir şekilde Lojistik depomuzda bekletilir.
  • İstenilen zamanda eşyalarınızı alabilirsiniz.

Tamamen muhafaza adı altında gerçekleştirdiğimiz eşyalarınızın depolarımızda kalma sürelerine ve eşyalarınız kapladığı alana göre ücret belirlemekteyiz. Belli bir süre eşyanızın depoda kalması gerekiyor ise bizlere güvenebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sadece ev eşyası değil aklınıza gelebilecek tüm eşyalarınız için depolama hizmeti veren firmalar arasındayız. İşimizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yaptığımızdan şüpheniz olmasın. Üstelik aramızda yapılan sözleşmeye istinaden eşyalarınızın olası bir doğa olaylarında zarar görmesi durumunda tüm zararınızı karşılayacak kadar kendimize güveniyoruz.

Paketleme

Eşya taşıma hizmeti veren firmaların paketleme diğer adıyla ambalajlama hizmetleri artık olmazsa olmazları arasındadır. Ancak bunun ne kadar iyi bir şekilde yapıldığı eşya taşındıktan sonra ortaya çıka bazı istenilmeyen durumlarla ortaya çıkmaktadır.

Eşyaların taşınma öncesi uygun şekilde paketlenmesi olası bir çizilmenin, kırılmanın, deforme olmanın önüne geçilmek istenilmesidir. Tabi bu paketleme sürecinin uzman kişiler tarafından bazı teknik bilgilerle yapılması daha iyi sonuç verecektir.

Ev eşyalarının paketlenmesi her eşya için farklı bir yöntemle, farklı bir ambalaj paketiyle paketlenmesi gerekir. Örneğin; bir buzdolabının paketlenmesi ile masanın paketlenmesi arasındaki fark gibi düşünülebilir.

Firmamız tüm bu paketleme sürecini taşıma öncesi yaparak müşterisinin onayına sunar. Müşteri onay verdikten sonra taşınma süreci başlar. Eğer müşteri tarafından bunun iyi ambalajlanmadığı söylenirse yeniden paketleme süreci yapılır. Müşterilerimizin isteklerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteriyi dinlemeyi bilen bir yapıyla hareket etmekteyiz.