Üsküdar Nakliye Firmaları

Üsküdar Nakliye Firmaları

Nakliye işlemleri aslında kişilerin korkulu rüyası olarak görünmekte olup, her kişi ev taşıyarak eşyalarına zarar gelmesinden dolayı isyan etmiştir. Bu durum tam olarak nakliye hizmetinin kalitesiz şekilde verilmesinden kaynaklansa da bazı zamanlarda müşterilerin fiyatı azaltmak için doğru bilgileri vermemesinden de kaynaklanmaktadır. Örnek olarak verecek olursak 2+1 olan bir evi, 1+1 şeklinde bildirmek aracın büyüklüğü ve personel sayısını azalttığı için eşyalara zarar gelme olasılığını da arttırmaktadır. Üsküdar Nakliye firmaları ile iletişime geçen müşteriler kesinlikle önceliğini firmanın deneyiminden yana kullanmalıdır.

Kaliteli Nakliye Firmalarını Nasıl Tespit Ederiz?

Biz Üsküdar nakliye firması olarak, sizlere kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat politikasını izlerken, profesyonel ekibimiz ile destek vermekteyiz. Sizler de aynı şekilde bizim gibi bu işe yıllarını vermiş ve düzün bir çalışma prensibine sahip olan kaliteli markalar ile iletişime geçerek kolaylıkla nakliye firmasını bulabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken bilgi ise uygun fiyatı dikkate alırken kaliteyi boş vermeden arayışınızı seçmelisiniz. Nakliyeci olan firmanın evinize gelerek keşif yapmasını ve sigortalı şekilde taşıtmayı ihmal etmemelisiniz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.