Ümraniye Nakliye Firmaları

Ümraniye Nakliye Firmaları

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye sürekli göç alan, göç veren ilçelerden birisidir. Bu nedenle insanlar taşınma süreçlerinde nakliye firmalarından destek almak durumunda kalmaktadırlar. Ancak aynı bölgelerde onlarca, yüzlerce Ümraniye nakliye firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar arasından işini doğru yapanı bulmak ise tamamen tecrübeye dayanmaktadır. Bizler de tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Çok Ucuz Firmalardan Uzak Durun

Firmamız evden eve nakliye konusunda uygun fiyatlı tarife belirlemektedir. Minimum kar elde etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için işimize sadık bir yaklaşım sergiliyoruz. Ancak bizim minimum kar elde ettiğimizin daha altında ücret veren firmalar ile çalışmanız demek eşyalarınızın kırılmasına, deforme olmasına, çizilmesine olanak tanıyacağı için pek tercihiniz olmaması yönünde sizleri bilgilendirmek isteriz.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Veriyor mu?

Ümraniye nakliye firmaları ağırlıklı olarak asansörlü taşıma hizmet sunmaktadır. Ancak sizlere uygun fiyata ya da çok yüksek fiyata taşıma sürecini gerçekleştirebiliriz diyenlere şahsen asansörlü mü taşıyorsunuz sorusunu yöneltmenizde fayda olacaktır. Verilen fiyata asansör hizmeti dahil olup olmadığını mutlaka sorunuz. Aksi halde eşyalarınızın bir kısmı araca yüklendikten sonra karşılaşacağınız sorunlardan birisi bu eşyalar merdivenle taşınmıyor asansör kullanmamız gerekir diyerek size ekstra bir ücret ödemek zorunda kalacağınızı dile getirebilirler.

İstanbul Expres firmasını tercih ederseniz herhangi bir polemik ya da sorunla karşılaşmanıza imkan vermemektedir. Profesyonel çalışma, uzman ekip, geniş araç filosu sayesinde verdiğimiz hizmetten karşılıklı memnun kalmak dileğiyle.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz