Pendik Nakliye Firmaları

Pendik Nakliye Firmaları

Pendik’in neresinde olursanız olun ev taşıma durumlarında artık yanınızda işini profesyonel bir şekilde yapan İstanbul Expres firması var. Firmamız çok uzun yıllardır sektörde yer alıyor ve özellikle Pendik nakliye firmaları arasında en çok rağbet görenler arasında belki de ilk sırada yer alıyor. Bizi tercih eden müşterilerimiz taşınma sürecinde memnun kaldıkları için bizleri yakın eş ve dostlarına tavsiye ederek müşteri potansiyelimizin artmasında bizlere fayda sağlamaktadırlar. İlkelerimiz arasında kesinlikle bir defaya mahsus para kazanmak yoktur. Parayı aldıktan sonra müşteriyi zarara uğratmak, müşterinin olumsuz durumlarla karşılaşmasında onu derdiyle baş başa bırakmak iş ahlakımıza ters olduğundan dolayı uzman kişilerle çalışıyoruz.

Doğru Nakliye Firmasını Nasıl Seçersiniz?

Bu zamana kadar yapılan taşıma işlerinde hangi aşamalardan geçilmiş, çalışan personellerin firmanın kendi bünyesinde olup olmadığına bakmanızda fayda vardır. Pendik nakliye firmaları genelde gündelik yevmiye hesabı yaparak iş olduğunda eleman temin edebilmektedir. Bu gibi çalışan firmalar eşyalarınız için çok ciddi risk oluşturur. Bizim firmamız ise personelleri bünyesinde bulundurarak yaptığı işten emin bir şekilde yol almaktadır.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.