Kartal Nakliye Firmaları

Kartal Nakliye Firmaları

Ev taşıma meselesi oldukça zahmetli olduğu gibi yeni alınan hatta sıfır sayılabilecek eşyaların bile kırılma, zedelenme, çizilme, deforme gibi durumlarla karşılaşılması an meselesi olan durumlardan ibaret olmaktadır. Evini taşıyacak olan kişiler bu süreçleri nasıl gerçekleştireceğini kara kara düşünürken Kartal nakliye firmaları arasından bizi tercih etmeleri üstün bir başarı sağlamaları anlamına gelir. Çünkü İstanbul Anadolu bölgesinin tamamında iş faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz gibi özellikle Kartal bölgesi bizim için göz bebeği konumundadır. Bu bölgeden yüzlerce müşteriye sahip olmanın yanı sıra olumlu sonuçlar almamızın başarısının arkasında her daim parmakla gösterilen bir hizmet sunduğumuz yatmaktadır.

Kartal Nakliye Firması Olarak Profesyonel Çözümler

Firmamız, İstanbul Expres adı altında 15 yılı aşkın bir süredir ev eşyası taşıma, ofis taşıma, depo taşıma, parça eşya taşım ve depolama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca hem şehirlerarası hem de şehir içi taşımacılıkta öncü bir firma olarak adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Uzman Kadro İle Hizmet

Personellerimizin her biri alanında eğitimli, işinde uzman ve işini severek yapan kişilerden oluştuğu için müşteri ile konuşma üslubuna her daim özen göstermesi gerektiğinin bilincinde olmaktadır.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.