Kadıköy Nakliyat Firmaları

Kadıköy Nakliyat Firmaları

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yaşıyorum ve evimi taşımam gerekiyor ne yapacağımı bilmiyorum diye kara kara düşünmeye artık son verebilirsiniz. Artık Kadıköy nakliye firmaları arasından en iyisini bulmanın vakti geldi diyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamızı kısaca tanımak isterseniz eğer;

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz Var!

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınma öncesi uzman ekip yerinde kontrol yapar. Eşyaların durumuna bakar, taşınma içi asansör ihtiyacına ve taşınacak olan yeni adres ile arasındaki mesafe hakkında müşteriye detaylı bilgi verilir. Bunun sonucunda ise karşılıklı anlaşmaya göre sözleşme imzalanarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmış olursunuz.

Mutfak Eşyalarınızı Biz Toplayabiliriz

Ev taşınma sürecinde aslında insanları en çok yoran küçük mutfak eşyalarının kolilere konulması ve paketlenmesidir. Oldukça yorucu olan bu süreçte bardakların, kaşıkların, bıçakların, tabakların sarılması gerekir. Koli içerisine düzgün bir şekilde konulmalı ve daha sonrasında bantlanmalıdır. Bu süreç sizi yoracaksa ve zamanınız yoksa bırakın bu işi de biz yapalım.

Kadıköy Halkı Bizi Tercih Ediyor

Uzun yıllardır sektörde hizmet verdiğimiz için artık belli bir müşteri potansiyelini elinde tutan bir yapıyla hareket etmekteyiz. İstanbul’u Anadolu yakası olan Kadıköy’de villa, ofis, okul, hastane gibi tüm alanlarda varlığımızı hissettirmekteyiz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.