İstanbul – Muğla Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Muğla Evden Eve Nakliyat

Evinizi başka bir şehre taşımayı düşünüyorsanız ve gündeminizde İstanbul – Muğla evden eve nakliyat firmaları varsa şuan için doğru adrestesiniz. Çünkü bizler İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları arasında işini en iyi yapanlar arasındayız. Üstelik taşınma sürecinde müşterimizin hiçbir şekilde eşyalara dokunmasına dahi ihtimal vermiyoruz. Eşyanızın durumuna göre personel yönlendiriyoruz ve hızlı bir şekilde gerekli paketlemeler yapılarak kapalı kasa araca yüklüyoruz. Ancak öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız için müşterimizi yönlendiriyoruz. Peki, ücretsiz ekspertiz hizmeti nedir?

Ücretsiz ekspertiz hizmeti genelde evden eve taşımacılık yapan ya da parça eşya taşıması yapan nakliye firmalarını ilgilendiren konulardan birisidir. Birçok firma bu hizmeti sunduklarını dile getirseler de aslında pek gerçekleştirmedikleri hizmetlerden birisidir. Eşyanızın durumunu, kaçıncı kattan eşyaların alınacağını, kaçıncı kata çıkarılacağını, asansör ihtiyacının olup olmadığını önceden kontrol eden uzman bir ekiptir. Bu işlemlere göre taşıma ücretini belirler ve müşterisiyle paylaşır. Sonrasında ise karşılıklı anlaşma sağlanır ise bunu sözleşmeye dökeriz ve hiçbir şekilde konuşulanın aksine bir talebimiz olmaz.

İstanbul – Muğla evden eve taşımacılık süreçlerinde bizleri tercih ederek profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiyseniz mutlaka bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.