İstanbul – Konya Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Konya Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma sürecinin ne kadar zor olduğunun bilincinde olan firmamız İstanbul Expres adı altında hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul – Konya evden eve nakliyat firması unvanımız son birkaç yılda yükselişe geçerek müşteri memnuniyetinden tam not almayı ihmal etmiyor. Konya’ya taşınmayı düşünen kişilerin bu yorucu süreçlerinde yanında olmayı kendilerine karşı bir borç olarak görecek şekilde yaklaşımımız olacaktır. Konya her ne kadar İstanbul’a uzak mesafeli bir şehir olsa da biz bu mesafeyi daha da kısa tutacak kadar profesyonel bir yaklaşım sergiliyoruz.

Konya’ya Taşınanlar Bizi Tercih Ediyor

İstanbul – Konya evden eve nakliyat için birçok kişi firmamızı tercih etmektedir. Sayısız referansa sahip olmamızın verdiği gurur ve özgüven ile işimizi başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Eşyalarınız Güvenilir Bir Şekilde Paketlenir

Beyaz eşyaların ne kadar hassas taşınması gerektiğini emin olabilirsiniz ki bizden daha iyi kimse bilemez. Çizilmesi, zedelenmesi, içerisine çökmesi an meselesi olan bu cihazlar için özel olarak geliştirilen ambalajlama paketlerini çift bir şekilde sararak gerekli görülen taşıma kurallarına uyarak taşıyoruz. Bu sayede beyaz eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden istenilen yere taşınıyor.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.