İstanbul – Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Bursa Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusu günümüzde oldukça meşakkatli bir iş olarak görülmekte olup, nakil işlemi için genellikle insanlar nakliyat firmaları ile anlaşmayı tercih ederler. Bu konuda ise aslında dikkat edilmesi gereken konu ise nakliyat firmasının deneyimi ve tecrübesidir. Ev eşyası her ne kadar basite alınsa da büyük maliyetler barındırmaktadır. Bunun için evden eve nakliyat konusunda firmanın tecrübesi ve deneyimi oldukça büyük önem arz etmektedir. Eşyaların muhafaza edilmesi ve düzenli şekilde toplanarak araca yüklenmesi büyük önem taşımaktadır. Araçlara gelebilecek herhangi bir zarar kişileri zora sokabilir. Bunun için gerek taşınma konusunda gerekse muhafaza ederek düzgün depolama konusunda firmaya ait personellerin profesyonel olması gerekmektedir.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız siz müşterilere bu konuda tam anlamı ile deneyimli şekilde profesyonel hizmet sağlarken, aynı şekilde tecrübeli şekilde hizmet vermektedir. İstanbul evden eve taşımacılık konusunda il içi ve il dışı şekilde hizmet vermektedir. Aynı zaman da eski evinizden yeni evinize istediğiniz şekilde konumlandırarak tüm işlemleri başarılı, dikkatli ve seri şekilde gerçekleştirmektedir.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.