İstanbul – Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul’u yoğun trafiğinden sıkılanlar daha ferah, daha sakin şehirlere göç etmeyi kendilerine aslında bir görev olarak tanımlamışlardır. Hiç şüphesiz İstanbul’da yaşayan birçok insan farklı şehirlere yaşamak için göç etmeyi düşünürler. Bu düşünceyi yerine getirenler ise eşyaları nasıl taşıyacağız psikolojisine girerler. Bu psikolojiyi ortadan kaldırmak için sizlere İstanbul Expres nakliyat firması olarak siz hiçbir şekilde eşyalarınıza elinizi bile sürmeyin. Çünkü bizler evden eve taşımacılık konusunda üstün deneyime sahibiz ve profesyonel bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz.

Antalya bilindiği üzere yaz mevsimlerinde tatilcileri ağırlayan, ülke için iyi bir turizm getirisi olan önemli şehirlerden birisidir. Bizler ise sürekli olarak İstanbul – Antalya arası nakliye hizmeti sunan firmalardan birisiyiz. Bu yüzden taşınacak olan eşyalarınızı yeni adresinize teslim ediyoruz. Üstelik belirtilen zaman diliminde mutlaka eşyanız taşınmış olur.

İstanbul – Antalya evden eve nakliyat denildiği zaman bizi aramanızı önemle rica ederiz. Çünkü bizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Türkiye’nin sayılı sigortalı taşımacılık yapan nakliye firmalarından birisiyiz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.