Göztepe Nakliye Firmaları

Göztepe Nakliye Firmaları

Birçok kişi çeşitli nedenlerden dolayı evini taşıttırmak zorunda olup, bunun bir eziyet olduğunu düşünmektedir. Bu durum ise tabi ki nakliye sırasında gerçekleşen eşyalara gelen zararlardan kaynaklı olmaktadır. Günümüzde pek çok nakliye işlemi yapan firma bulunmaktadır. Bu firmaların seçimini yaparken müşteriler genellikle fiyat odaklı ilerlemektedir. Hangi firma ucuz fiyat veriyor ise onunla nakliye işlemini gerçekleştirmek isterler. Tabi ki bunun yanı sıra kaliteli hizmet düşünmeden hareket ettiği için eşyalarına gelen zarar ile bundan pişmanlık duyarak tüm nakliye firmaları bu şekilde olduğunu düşünür. Fakat aslında kaliteli ve alanında uzman olan nakliye firmaları ile iletişime geçerek öncelikli olarak sigorta gibi faydalanacağınız durumları sorsanız bu durum ile karşılaşmanız olanaksız olur.

Kaliteli Nakliye Firmaları

Biz Göztepe nakliye firması olarak sizlere %100 güvence sunarken sizlere fiyat vermeden önce keşif yaparak daha sonra fiyatımızı makul şekilde sunmaktayız. Daha sonra ise evinizin durumuna göre aracımızı ayarlarken aynı zaman da personel sayımızı da ona göre ayarlayarak göndermekteyiz. Kaliteli taşınma için kesinlikle tüm müşterilerimize sigorta imkanı da sunmaktayız.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.