Çekmeköy Nakliye Firmaları

Çekmeköy Nakliye Firmaları

İstanbul Anadolu yakasında popüler, işinin ehli bir evden eve nakliye firması arıyorsanız sizlere İstanbul Expres nakliyat firmasını öneriyoruz. Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir nakliye konusunda birçok işleyişe imza atmış ve her defasında müşteri memnuniyetine önem vermiştir.

Çekmeköy nakliyat firmaları arasından en doğru seçimi yapabilmek için firmanın daha önceki yaptıkları işlere göz atmanızda fayda olacaktır. Yenilenen sitemiz üzerinden daha önceki müşterilerimizin olumlu yorumlarını bulabilirsiniz. Profesyonellik adına ne varsa firmamızda bulunmaktadır.

Çekmeköy Halkı Bizi Tercih Ediyor

Sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde eşyalarınızı ister şehir içi, isterseniz şehir dışı taşımada güvenilir bir sonuç alabilmeniz için son sistem araçlarla ve son sistem asansörlü taşıma cihazı ile taşıma sürecini gerçekleştiriyoruz. Bu kadar kaliteli hizmetimizden ötürü Çekmeköy nakliye firmaları arasında bizi ayıran en önemli özelliğimizden birisi de uygun fiyat politikamızdır.

Hatasız Taşıma Yapıyoruz

Yaptığımız işten memnun kalacağınızın garantisini vererek sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetinin yanı sıra taşınma öncesinde karşılıklı güven için sözleşme yapmaktayız. Taşıma esnasında hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmeyeceğinin altını çizerek sizlere belirtmekteyiz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.