Ataşehir Nakliye Firmaları

Ataşehir Nakliye Firmaları

İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Ataşehir’de yaşıyorsanız ve taşınmak için ne yapacağınızı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Biz Ataşehir nakliye firmaları arasında yer alırken oldukça kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet veren lider firmayız. Firmamız oldukça geniş kapasiteye yer almakta olup, alanında eğitimli ve profesyonel çalışanlar barındırmaktadır. Firmamız da çalışmakta olan kişiler aynı zaman da bu işi tam anlamı ile bir meslek olarak görmüş olup, severek çalıştıkları için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ataşehir nakliye firmaları olarak nakliye sektöründe çalışmakta olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları tam anlamı ile kalitesiz ve baştan savma iş yaptıkları için taşıma alanında hizmet sunarken eşyalara zarar vererek sizleri zor durum da bırakmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için sigortalı taşımacılık hizmeti veren ve işini sadece para için değil müşteri memnuniyetini benimsemiş kaliteli firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Nakliye sektörü günden düne büyüse de biz teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek kendimizi daha çok geliştirerek, bizde o hızla büyümeye devam edeceğiz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.