Ataköy Nakliye Firmaları

Ataköy Nakliye Firmaları

Nakliye firmaları arasında yer alan Ataköy Nakliye firmaları, arasında yer alan firmamız nakliye hizmetinde uygun fiyat politikası izleyerek sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Nakliye firmalarının aslında önemi oldukça büyüktür. Bunun nedeni ise evinizin en değerlileri olan ev eşyalarınızı taşımaktadır. Ev eşyalarınız taşınmaktan yıpranmış ve yıpranmaya başlamış ise bu durum tam anlamı ile kötü nakliye sonucunda ortaya çıkmaktadır. Çünkü tecrübeli bir nakliye firması kötü nakliye hizmeti kesinlikle sunmaz. Bunun için seçtiğiniz nakliye firmasının sadece uygun fiyat sunması evinizi düzgün taşıyacağı anlamına gelmemektedir.

Kaliteli Nakliye Hizmeti

Ataköy nakliye firması olarak, sizlere kaliteli hizmetin yanı sıra tamamen müşteri odaklı çalıştığımız için uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Evinizin durumuna göre asansörlü, asansörsüz hizmet sunarken tüm işlemlerde eşyalarınızı en güzel şekilde muhafaza ederek taşımaktayız. Tüm eşyaların nasıl taşınması gerektiğini ve nasıl muhafaza edilmesi gerektiğini üstün tecrübelere dayanarak bilmekte olan ekibimiz profesyonel şekilde tüm işlemleri hızlı, seri ve kısa sürede taşımaktadır. Aynı şekilde yeni evinize de istediğiniz şekilde döşeyerek gerekli montajlarını yaparak işlemlerini tamamlamaktadır.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan İstanbul Expres nakliye konusunda üstün deneyime sahiptir. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında daha iyi nasıl ilerleyebiliriz, daha nasıl iyi olabiliriz düşüncesi ile sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ruhumuzla hareket etmekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz keşif için personelimizi yönlendirebiliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız ve aramanız durumunda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşyalarınızı Özel Ambalajlara Sarıyoruz

Taşıma konusunda nakliye firmamız ile anlaşmanız durumunda taşıma günü belirtilen saat diliminde belirttiğiniz konuma gelerek ilk işimizin eşyalarınızı sımsıkı sarılması işlemidir. Her eşya için ayrı ayrı koruma özelliği bulunan köpüklü ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Televizyon gibi önemli elektronik eşyalarınız pamuk kadar daha hassas malzemeler ile koruma altına alınır.

Eşyalarınızı Araçlarımızda Sabitliyoruz

Kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı sardıktan sonra araç içerisinde sarsılmaması için sabitleme işlemi uyguluyoruz. Mesafenin kısa olması ya da uzun olması fark etmeksizin her türlü taşıma için eşyalarınızın hasar görmemesi için bu şekilde bir sabitleme işi uyguluyoruz.

İstanbul Expres Firmamız Asansörlü Hizmet Sunuyor

Binaların asansörlerini kullanmaya son, yönetim ile tartışmaya, asansörün kapatılmasına tamamen son vermek üzere kendi dijital sistemimiz olan asansörlü taşıma hizmetimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiçbir şekilde sorun etmeden asansörle eşyalarınızı güvenilir şekilde araca yüklemek üzere evinizden alıyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir içi Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Depolama ve Lojistik
  • Parça Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.