Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Expres şehirler arası nakliyat firmamız uzun yıllardır nakliye konusunda profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Özellikle ev eşyalarının ne kadar hassas olduğunun bilincinde olan personellerimiz firmamızın kendi bünyesinde bulunan alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Şehirler arası bir taşıma sürecinde olduğunuz dönemlerde firmamız ev taşıma konusunda deneyimlerini sizlerle paylaşmak üzere her daim sizinle birlikte hareket etmektedir. Taşınacak olan eşyaların kontrolü, taşıma mesafesi, paketleme süreci gibi tüm işlemlerin öncesinde ücretsiz uzman ekip kontrolü ile anlaşma sağlamak prensiplerimiz arasındadır.

Uygun Kapalı Kasa Araçlarla Taşınır

Eşyanızın durumuna göre her boyutta kapalı kasa araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Buna göre evinizin oda sayısı ve eşyaların yoğunluğu bizler için oldukça önemlidir. Kesinlikle eşyaların durumunu bilmeden size yüksek ya da düşük fiyatlar verme gibi bir durum içerisinde asla olmadık ve olmayız.

Sigortalı Taşıma Süreci

Evden eve nakliyat için bizleri tercih etmeniz durumunda eşyalarınız şehirler arası taşınacağı için sigorta şirketi ile olan anlaşmamıza istinaden eşyalarınızı olası bir kaza riskine karşı sigortalama işlemi yapmaktayız. Buna göre herhangi bir zarar verme durumlarında eşyanızın ya da eşyalarınızın bedeli tarafınıza iade edilmektedir.