İstanbul – Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıma konusunda profesyonel bir nakliyat firması arıyorsanız eğer şuan doğru adreste olduğunuzu belirtebiliriz. Firmamız çok uzun yıllardır sektörde lider denilebilecek şekilde hizmet vermektedir. Özellikle ev taşıma sürecinin ne kadar zor bir süreç olduğunun bilincinde olarak müşteriye nasıl yaklaşım sergilemesi konusunda gerekli eğitimlerle sizlere yaklaşmaktadır.

Piyasanın Çok Altında Fiyat Veren Firmaları Tercih Etmeyin

İstanbul – Tekirdağ evden eve nakliyat firması arıyorsanız eğer muhtemelen internetin verdiği avantaj ile birçok firma ile fiyat görüşmesi yapacaksınızdır. Ancak fiyatlarda çok ciddi farkların olduğunu görebilirsiniz. Çok yüksek fiyat verenle, minimum fiyat veren arasında ciddi bir kalite farkı olacağını unutmayınız. Ancak piyasanın çok altında nakliye hizmeti vereni tercih etmeyeceğiniz gibi çok yüksek rakam veren firmalar da tercihiniz olmasın. Firmamız ne çok düşük, ne de çok yüksek fiyat vermeden ortalama bir ücretle evden eve nakliyat sürecini gerçekleştirmeye aday olarak sizlere teklifini iletecektir.

Bizler kaliteli hizmet sunan bir firma olarak eşyalarınızın asla deforme olmasına izin vermeyiz. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak tüm eşyalarınız özel olarak geliştirilen malzemeler ile ambalajlanmaktadır. Bu sayede daha disiplinli bir iş akışı ile karşılaşmanıza imkân vermekteyiz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.