İstanbul – Muş Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Muş Evden Eve Nakliyat

İstanbul ile Muş arası şehirlerarası nakliyat hizmeti için oldukça uzun mesafeli bir süreçtir. Bu uzun mesafe eşya sahipleri için dert olmaktan tamamen çıktı. İstanbul Expres nakliyat firması olarak eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasında önemli bir rol üstleniyoruz. Buna göre eşyalarınız taşıma öncesinde mutlaka düzenli bir şekilde sınıflandırılarak özel malzemeler ile sarılır. Daha sonrasında küçük sayılabilecek eşyalar variller içerisine konularak araç içerisinde istiflenir. Diğer beyaz eşya ya da mobilyalarınız ise aracın kapalı kasasına sabitlenerek oturtulur. Bu sebeple de asla zarar görmeden istenilen yere ulaştırılır.

Paketleme İşini Sorun Etmeyin

İstanbul – Muş evden eve nakliyat firması olarak yürüttüğümüz süreçte eşyalarınızı asansörlü taşımacılık olarak araca uygun bir şekilde yüklüyoruz. Bunun öncesinde ise eşyalarınızın küçük olanlarını paketlemede sorun yaşıyorsanız uzman ekibimiz bu konuda da sizlere yardımcı olabiliyor. Özellikle mutfak eşyalarını nasıl toparlayacağım derdine son verebilirsiniz.

İstanbul Expres Nakliyat Hizmetinde Çözüm Odaklı Yaklaşır

Kesinlikle hiçbir şekilde personellerimizle diyalog içerisinde olduğunuz zamanlarda ters karşılık verir düşüncesi ile yaklaşım sergilemeyiniz. Personellerimiz alanında uzman ve yükleme boşaltma gibi süreçlerden gayet olumlu sonuç alabilen yapıda hareket etmektedirler.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.