İstanbul – Kocaeli Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat zannedildiği kadar basit ve kolay bir süreç değildir. İnternet çağında yaşadığımız bu günlerde internet üzerinden birçok evden eve nakliyat firması ile iletişim kurabilirsiniz. Ancak güven konusunda oldukça hassas bir davranış sergilenmesi gerekir. Çünkü birçok firma işin maneviyat tarafını düşünmeden alacağı ücrete bakar ve minimum rakamlardan işçi çalıştırır. Bizler ise tamamen profesyonel bir şekilde sürecimizi devam ettirmekteyiz. Personellerimiz yıllardan beri kendi bünyemizde ve sigortalı işçilerimiz olarak çalışmaktadırlar. Yenilikçi anlayışımız ile personellerimizi gerekli görülen eğitimlere tabii tutmaktayız. Bu sebeple özellikle İstanbul – Kocaeli evden eve nakliyat denildiği zaman bizimle iletişime geçmeniz sizler içi büyük bir avantaj olacaktır.

İstanbul Expres İstanbul – Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti veriyor olsa da maddiyatı ikinci planda tutarak tek hedeflendiği nokta müşteri memnuniyeti olmaktadır.  İstanbul ile Kocaeli arasının ne kadar yakın mesafeli olursa olsun müşteri memnuniyeti için ofisinizi yeni ofisinize, iş yerinizi yeni iş adresinize evinizi de yeni adresinize taşıyacak kadar güçlü bir yapı ile ayakta durmaktadır.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.