İstanbul – Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık konusunda çok ciddi karar vererek doğru firmayı seçmeniz gerekmektedir. Piyasa da oldukça geniş yelpazede nakliyat firmaları ile tanışabilmektesiniz. Ancak birçoğu sektöre yeni girmiş kişilerden oluşmakta ve eşya taşınmasında çok ciddi riskler alarak müşterilerini mağdur etmektedirler. Eğer İstanbul – Balıkesir evden eve nakliyat firması arıyorsanız geniş müşteri yorumlarına ve referanslarına sahip güvenilir firmamız ile iletişime geçerek nakliye sürecini başlatabilirsiniz.

İstanbul – Balıkesir Gidişli Dönüşlü Firmayız

Firmamız özellikle İstanbul – İzmir arası başta olmak üzere İstanbul Ege bölgesi ağırlıklı çalışma yapmaktadır. Bu nedenle firmamız onlarca, yüzlerce referansa sahip olup neredeyse her gün bu illere araç çıkarmaktadır. Üstelik araçlar tamamen kapalı kasadan oluşup her boyutta geniş araç filosuna sahibiz.

İstanbul – Balıkesir Arası Müşteri Bilgilendirilir

Nakliye sürecinde olan eşyalarınız sürekli olarak firmamız tarafından kontrol altında tutulur ve müşteri istediği saatte, istediği zaman diliminde eşyaların nakil süreci hakkında bilgi talep edebilir ve bu talep firmamız tarafından asla geri çevrilmeden müşteriye gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.