İstanbul – Aydın Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Aydın Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Aydın bölgesine gelişli gidişli olarak sürekli nakliye hizmeti veren firmamız yenilikçi yapısıyla teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. İstanbul’da yaşayan biriyseniz ve Aydın’a taşınmanız gerekiyorsa taşınacak olan eşyaların kaçıncı katta olduğu ya da eşyaların durumu firmamız için zorluk teşkil etmez. Gerektiğinde asansörlü olarak taşıma hizmeti verecek kadar yenilikçi yapısıyla tüm nakliyat işlerinde firmamızı güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

İstanbul – Aydın Arası Sigortalı Taşımacılık

Taşınacak olan eşyalarınız belirtilen zaman diliminde istenilen noktaya teslim edilir. Ortalama 600 km yol mesafesi geçirilecek olan transfer sürecinde eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından güvence altına alınır. Olası bir kaza vb. risk durumlarında zararınızı karşılayacak bir sigorta şirketiyle çalışıyor olmamız ne kadar güvenilir bir hizmet sunduğumuzun göstergesidir.

Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz

Birçok evden eve nakliyat firması bünyesinde asansör bulundurmaz. Yüksek kattaki eşyalarınız eğer merdivenlerden taşınır ise ciddi şekilde duvarlara çarpacağı için ne kadar paketleniyor olsa da zedelenmeye maruz kalacaktır. Aynı şekilde bu eşyaların insan gücü ile merdivenlerde çıkarılmasında da ciddi bir risk oluşturabilmektedir. Üstelik bu gibi taşımalar sigorta şirketini bağlamamaktadır. Bizler ise sektörde lider olmamızın verdiği avantaj ile son sistem asansörlü taşımacılık imkanı sunuyoruz. İstanbul Aydın evden eve nakliyat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.