İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Ankara Evde Eve Nakliyat

Ev eşyası taşıma süreçlerinde her daim müşterilerine kolaylık sağlayan İstanbul Expres nakliyat firmamız taşınma süresince müşterisinin daima yanında olmayı kendisine prensip olarak belirlemiştir. Sektörde lider konumda olan firmamız 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Kendi bünyesinde bulundurduğu personelleri sayesinde işiniz aksamadan gerekli mobilya sökümleri ve geri montajı dâhil firmamız tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul – Ankara Arası Nakliye Hizmetinde Lideriz

Firmamız sürekli olarak İstanbul – Ankara arası nakliye hizmeti sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak bu iki şehir arasında nakliye hizmeti sunmamız beraberinde daha uygun fiyat politikasının çıkmasına sebep olmaktadır.

Nakliye Süreçlerinde Yanınızdayız

Okul, hastane, dershane, ofis, depo, mağaza, fuar ve sanat eserleri gibi önemli eşyalarınız itinalı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm bu eşyalarınızın taşınma sürecinde gerekli güvenlik önlemleri tarafımızca alınır ve eşyalarınız herhangi bir zarar görmez. İhtimal dahi vermediğimiz istenilmeyen durumlarda zararınızı karşılayacak kadar kendimize güvenen bir firma olarak sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.

İstanbul – Ankara Arası Kapalı Kasa Araçlar

İstanbul – Ankara evden eve nakliyat firmamız bünyesinde geniş araç filosu bulundurmaktadır. Buna göre kapalı kasa istenilen boyutta araçlara sahibiz. Kesinlikle herhangi bir aksaklık oluşmadan yeni model araçlarımızla eşyalarınızı taşımaktayız.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.