Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İstanbul evden eve taşımacılık, şehirler arası nakliyat, İstanbul – İzmir, Ankara, Trabzon ve Adana gibi illerin yanı sıra Kadıköy Eşya Taşıma, Ataşehir evden eve nakliyat, Beykoz nakliyat gibi nakliye işlemlerinizde de yardımınıza hazırdır.

Bugüne kadar İstanbul Expres Nakliye Firması; Tüm müşterilerimizin, diğer müşterilere “Evden Eve Nakliyat Firması Tavsiye” etmesi ile yüzlerce müşteriye ulaşmış bir firmadır.

Bizler İstanbul şehirlerarası evden eve taşımacılık yapan sektörde uzun yıllardır profesyonel bir kadro ile hizmet veren firmalardan birisiyiz. İşimizi oldukça düzgün bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini en üst planda tutmayı kendimize görev olarak bildik ve her daim müşterilerimizin yorumlarını teknolojiyi de yakından takip ederek internet sitemizde yayınlamaktayız. 15 yılı aşkın süredir sektördeki yerimiz binlerce referansla parmakla gösterilen bir noktaya ulaşmayı ihmal etmedik ve başardık.

Firmamız Uygun Fiyatla Taşır

Piyasayı az çok biliyorsanız bizlerden alacağınız nakliyat sürecinde en uygun fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Firmamız Sigortalı Taşımacılık Sunar

Taşınacak olan eşyalarınız sigorta kapsamında güvenceye alınır. İhtimal dahi vermediğimiz kaza, darbe, deforme, zedelenme, kırılma gibi durumlarda eşyalarınızın bedelini size öder.

Ücretsiz Ekspertiz Sayesinde Güven Veriyoruz

Firmamız eşyalarınızı görmeden, kaçıncı kattan, kaçıncı kata taşınacağını bilmeden, taşınacak olan mesafenin ne kadar olduğundan haberi olmadan ve taşımada asansör kullanabilme gibi süreçlerde netlik kazanmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti yani uzman incelemesi ile fiyatı belirler. Sözleşme yapılır ve bir nüshası sizde bulunur. Bunun üzerine ekstra ödeme ya da cayma gibi süreçler tarafımızca kesinlikle yapılmaz.

Comment (1)

Yorum Yaz