İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma

Budan birkaç sene öncesine kadar parça eşya taşıma konusu nakliyat şirketleri tarafından sağlanmaktaydı. İnsanlar nakliyat firmalarına fazlaca ödeme yapmak zorunda kaldığı gibi taşınmanın ilk başlangıcından sonuna kadar amatörce bir yaklaşım sergilenmekteydi. Son birkaç yılda ise özellikle evden eve nakliyat firmaları parça eşya taşıma konusuna da el atarak insanların bu mağduriyetlerini gidermek adına ciddi adımlar atmayı başardılar. İstanbul İzmir parça eşya taşıma konusunda ise firmamız gerçek anlamda profesyonel bir çalışma başlatarak taşınacak olan eşyanın modeli, cinsi, türü ne olursa olsun uygun bir şekilde koruma altına alınarak yani paketlenerek, sarılarak, ambalajlanarak gitmesi gereken yere teslimi yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Daha Ekonomik

Evden Eve nakliyat firmalarının parça eşya taşıma konusuna el atmalarından sonra oluşan ciddi rekabet berberinde müşterilerin yüzlerini de güldürmeyi başardı. Daha ekonomik bir şekilde parça eşyalarınız firmamız tarafından şehirlerarası parça eşya taşıma adı altında transfer edilmektedir.

Aklınıza Gele Her Türlü Eşyalar Taşınır

Evden eve nakliyat ya da taşımacılık denildiği zaman sadece ev eşyalarının taşındığını düşünen müşterilerimize buradan sadece ev eşyası değil tüm parçaların taşınmasında önderlik ediyoruz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

Uygun Kapalı Kasa Araçlarla Taşınır

Eşyanızın durumuna göre her boyutta kapalı kasa araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Buna göre evinizin oda sayısı ve eşyaların yoğunluğu bizler için oldukça önemlidir. Kesinlikle eşyaların durumunu bilmeden size yüksek ya da düşük fiyatlar verme gibi bir durum içerisinde asla olmadık ve olmayız.

Sigortalı Taşıma Süreci

Evden eve nakliyat için bizleri tercih etmeniz durumunda eşyalarınız şehirler arası taşınacağı için sigorta şirketi ile olan anlaşmamıza istinaden eşyalarınızı olası bir kaza riskine karşı sigortalama işlemi yapmaktayız. Buna göre herhangi bir zarar verme durumlarında eşyanızın ya da eşyalarınızın bedeli tarafınıza iade edilmektedir.