İstanbul – Aydın Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Aydın Parça Eşya Taşıma

İstanbul ve İzmir merkezli nakliyat firmamız İstanbul Aydın parça eşya taşıma konusunda da profesyonel bir hizmet sağlıyor. İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakasının neresinde olursanız olun, eşyanız hangi muhitte olursa olsun belirtilen adrese gelerek eşyanızı yüklüyoruz. Üstelik araçlarımız kapalı kasa olduğu için herhangi bir zarar görmez. Taşınacak olan eşyanın hacmi ne kadar olursa olsun taşıma konusunda uzman ekibimiz parçayı araca yükleyecektir.

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Ofis numaralarımız ve ilgili kişilerin şirket hatları 7/24 açık olduğu için her daim istediğiniz vakitte bizleri arayabilirsiniz. Taşınacak olan parça hakkında tüm detayları personelimize bildirmeniz durumunda fiyat çıkarılacak ve istenilen zaman diliminde taşınması tarafımızca yapılabilecektir.

Paketleme Tarafımızca Yapılır

İstanbul Aydın parça eşya taşıma işlemleri için bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Taşınacak olan parçanın tamamıyla ambalajlanarak güvenli hale getirilme süreci firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kesinlikle ‘’ bu parçayı taşıyamayız, bu parçayı sarın, paketleyin ‘’ gibi cümlelere asla yer vermeden türü, cinsi, modeli, kütlesi, hacmi ne olursa olsun itinalı bir şekilde transfer işlemini yapabilecek kapasitede bir firmayız.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.