İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Ankara Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti veren nakliye firmaları arasında olup işini profesyonelce yapan şirketlerden birisiyiz. İstanbul Ankara parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Telefonla görüşmemiz neticesinde taşınacak olan parçanın hangi ilçeden, hangi şehre gideceğine dair bilgilerin tarafımıza aktarılması gerekmektedir. Firmamız İstanbul – Ankara arası sürekli nakliye hizmeti verdiği için daha uygun fiyatlarla transferin yapılması mümkün olabilmektedir. Özel olarak parça eşyanın taşınması için nakliyat firmaları ile anlaşmanız durumunda çok ciddi fiyatlarla karşılaşmanız mümkün olabilmektedir. Bu nedenle firmamız İstanbul – Ankara arası günlük transfer gerçekleştirdiği için daha uygun fiyatla süreci başlatabilirsiniz.

Müşterimizi Sürekli Bilgilendiriyoruz

Parça taşıma konusunda üstün deneyime sahip firmamız ile parçanız güvenli bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılır. Sürecin en başından sonuna kadar ofisimizden yürütüle işlemlerde müşteri sürekli olarak bilgilendirilir. Şayet müşterinin isteğine göre varış saati ve teslim saati paylaşılmaktadır.

Piyasa da araştırma yaptığınız zaman sizlerde bizim fiyat politikamızın ne kadar uygu olduğunu görebilirsiniz.

Neden İstanbul Expres Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Bizler için kesinlikle maddiyat ikinci planda olup önceliğimiz memnuniyettir.

Parça eşya taşıma konusunda firmamız lider sayılabilecek kadar güçlü yapısı ile diğer rakipleri tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeniliklerle müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Personellerimiz tamamen kendi firmamızın bünyesinde bulunan üstelik uzun yıllar bizimle çalışan alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hizmeti veren her personelimiz alanında deneyimli süreçlerde yanınızda olur. Örneğin; Mobilyalarınız mobilya ustası tarafından sökülür ve geri montaj edilir. Elektrik ya da elektronik eşyalarınızın kurulumları yine elektrik uzmanı tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların taşınmasında önemli bir yere sahip olan nasıl taşınacağı konusunda kesinlikle yanlış hareketlerde bulunularak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen bir ekibe sahibiz.

İster şehir içi, isterseniz şehirlerarası nakliyat süreçlerinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşımasını üstleniyoruz.

Eşya taşıma sürecimiz tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınıza asla zarar vermeyiz. Ancak olası bir aksilik durumunda eşyanızın değeri kadar mağduriyetiniz giderilir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Parça Taşıma
  • Şehir İçi Parça Taşıma
  • Depolama ve Lojistik Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak içi iletişim bölümünden istediğiniz herhangi bir numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yenilikçi ruhumuz ile iletişim alanlarımızdan E-mail, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden eşyalarınızın görsellerini tarafımıza iletmeniz daha olumlu ve başarılı sonuçlar verecektir.